Виховна робота

У Законі України "Про дошкільну освіту" одним із завдань визначається виховання в дітей любові до України , поваги до народних традицій і звичаїв,  шанобливого ставленння до національних цінностей українського народу.  Це та інші завдання передбачають формування національно свідомої особистості, гідної своєї держави та суспільства, що йде шляхом розвитку. Саме з метою патріотичного виховання дітей дошкільного віку  26 серпня  в рамках фестівалю - огляду « Україна – мій рідний край » та з нагоди Дня незалежності України  у нашому садочку для вихованців старших груп пройшло тематичне заняття – розвага « Первомайськ – моє рідне місто».

Його вдало підготувала та провела досвідченний вихователь – методист Баранюк Валентина Іванівна, яка намагалась продовжити формування у дітей почуття національної гордості, свідомості; розширити поняття – велика і мала Батьківщина; виховувати повагу до національних, народних символів, до свого народу, народних традицій.

Українські народні пісні, ігри,  хороводи,  які діти вивчили з музичним керівником Горбуненко Г. Б., сплелись у віночок українського дошкілля.   Сподіваємося, що позитивні емоції, пережиті під час святкування, сприятимуть підвищенню патріотизму малят, вихованню в них почуття гордості за рідну землю, бажання примножувати її красу і здобутки!